Лідер в галузі освіти

Лідер в галузі освіти


Як мовна школа, ми маємо багато сильних сторін та переваг, але що саме визначає нас і робить нас унікальними?

 

  •  Методика. Наша унікальна і перевірена методика - запорука глобального успіху. Вона була розроблена британським мовознавцем Хелен Дорон у 1985. Це веселий, інтерактивний метод навчання дітей англійській мові подібно до того, як вони вивчають свою рідну мову.
  •  Досвід. 35 років успіху позиціонують нас як світових лідерів в освіті для дітей. Ми вже неоднаразово отримували перемоги в різних номінаціях, доводячи успішність нашої методики.
  •  Матеріали. Сотні активностей та ігор для занять, анімації та пісні, додатки та книги, що є структурованими відповідно до етапів розвитку кожного студента. Ми забезпечуємо найкраще навчання для кожної дитини.
  •  Викладачі. Пристрасні, віддані і закохані в свою справу викладачі приносять свою творчість і любов до навчання дітей щодня до роботи.Кожен викладач успішно пройшов навчальний тренінг, щоб стати сертифікованим викладачем Хелен Дорон.
  •  Світовий бренд. Ми успішно викладаємо в 38 країнах, в більш ніж 1000 навчальних центрів та дитячих садків по всьому світу.
  •  Цінності. Наші цінності інтегровані у навчальний процес, матеріали та заняття. Це такі цінності, як захист довкілля, добре ставлення до кожної людини та тварини, здоровий спосіб життя та важливість родини.

Ми - не просто школа, де навчають англійській мові, ми - віримо в краще майбутнє для кожної людини і впевнено йдемо до нього!

Зв'яжіться з нами, щоб забезпечити місце Вашої дитини в групі https://helendoron.ua/kryvyi-rih/


Коли

Пн–Пт 09:00–19:00 (Обідня перерва 13:00–14:00), Сб–Нд 09:00–17:00.


Вік

4–13


Вартість

пробний урок: Безкоштовно


Телефон

+380 (68) 633 71 00


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
пр-т Миру 44А, 3 поверх

Як дістатися?

Зупинка Рембуттехніка, в приміщенні з Першим міським каналом. Боковий вхід зліва, третій поверх.