Оригамі: уроки складання з паперу для пізнавального розвитку


Опубліковано 14 Лютий 2024 о 10:00

Блог Діти в місті >  Оригамі: уроки складання з паперу для пізнавального розвитку


Оригамі: уроки складання з паперу для пізнавального розвитку

Photo: Freepik


Оригамі – це традиційне японське мистецтво складання паперу. Це чудове заняття для когнітивного розвитку дітей, адже воно направлене на вдосконалення дрібної моторики та прокачку творчих здібностей.

Оригамі – це дуже давня форма мистецтва, яка захоплювала розум та уяву як дітей, так і дорослих. «Діти в місті» розбиралися, чим корисне оригамі, а також зібрали для вас добірку цікавих виробів із паперу.


Переваги оригамі


Це заняття має масу переваг. По-перше, воно покращує дрібну моторику. Точні рухи та складні елементи дозволяють дітям покращити координацію рук і очей, спритність пальців і загальний контроль над своїм тілом.

Оригамі стимулює креативність, діти починають фантазувати і проявляти творчість. Особливо, якщо вже добре вміють складати фігурки за інструкцією.

Заняття з папером дуже добре тренують терпіння та наполегливість. Адже, щоб скласти гарну фігурку треба дуже постаратися і витратити багато часу. Також оригамі допомагає навчитися концентруватися і довго тримати фокус на одній справі. Діти вчаться звертати увагу на деталі і зосереджуватися на завданні.

Попри те, що оригамі доволі складне заняття, воно допомагає розслабитися і боротися зі стресом.


Читайте також: Оригамі для дітей: 10 простих схем для малюків


Оригамі для дітей: корисні майстер-класи


Починати складати фігурки можна з використанням відео-інструкцій. Ось декілька чудових майстер-класів, які будуть вам корисні.


Валентинка

Таку забавну закладку можна подарувати близьким або друзям на свято.Video: Цікаві саморобки


Метелик


Можна зробити декілька метеликів і прикрасити ними кімнату. Особливо актуально зробити це навесні.Video: Цікаві саморобки


Смішні стрибунці


А це просто іграшка-знахідка для тих, хто любить все веселе і яскраве. Тільки подивіться на цю красу.Video: Цікаві саморобки


Маска-клюв


Хочете вразити оточуючих? Зробіть цікавезну маску і ви точно не залишитеся без уваги.Video: WOW Crafts


Оригамі-антистрес


Ця різнокольорова іграшка не залишить нікого байдужим. Від неї просто неможливо відірвати очей. Особливо, якщо використовувати для виробу яскравий кольоровий папір.Video: Цікаві саморобки


Обов’язково спробуйте з дітьми позайматися орігамі. Це буде веселим і корисним досвідом для їх пізнавального розвитку.


Вам може сподобатися наша стаття: Топ-8 ігор, які можна роздрукувати дитині на принтеріПошук