Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати

Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати


Вінницька ТПП є унікальною недержавною структурою, яка, крім традиційних для Палат напрямків діяльності, з самого початку свого заснування реалізує багато соціальних проектів.

Сьогодні Палата надає щонайменше два десятки послуг підприємцям регіону.

Одним з найважливіших напрямків роботи ВТПП є проведення товарознавчих експертиз з видачею сертифікатів походження товарів.

Провідну позицію в структурі Палати займає і відділ зовнішньоекономічних зв'язків, покликаний допомагати підприємцям регіону знаходити партнерів за кордоном, а також супроводжувати інвесторів, які хочуть розмістити свої активи на Вінниччині.
Візитівкою Вінницької торгово-промислової палати є її Експоцентр, в якому регулярно протягом останніх 15 років проходять виставки різноманітної тематики. Участь у виставково-презентаційних заходах беруть підприємці з усіх регіонів України. Щороку їх відвідують приблизно 250 тис. чоловік.
Соціальна складова роботи ВТПП - це міські конкурси та виставки, спрямовані на формування здорового культурного та соціального середовища. Серед них - перший обласний конкурс бального танцю, регулярні художні виставки, конкурси майстерності перукарів і кулінарів тощо.
Спільно з обласним центром зайнятості Палата проводить щоквартальні профорієнтаційні заходи. Кінопрокат - у двох кінозалах європейського зразка - серед Палат України має лише Вінницька ТПП.

 


Контакти

+380 (432) 52-59-75
+380 (432) 52-59-52
expo@expo.cci.vn.ua


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 68, оф. 201