Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Вінницький фестиваль солодкої кукурудзи “VinCornFest 2019”

Вінницький фестиваль солодкої кукурудзи “VinCornFest 2019”


Вінницький фестиваль солодкої кукурудзи “VinCornFest 2019”

 

План заходу “VinCornFest 2019”: 

  • 10:00-10:30  – Реєстрація учасників семінару.
  • 10:30-12:30 – Відвідування унікальної селекційної ділянки солодкої кукурудзи.
  • 12:00 – Початок фестивалю в Центральному міському парку. Приготування смачних та різноманітних страв з кукурудзи, дитячі майстер-класи, основною тематикою якої є кукурудза, розваги для містян та гостей Вінниці.
  • 12:30 – Семінар «Солодка кукурудза – проблеми вирощування, реалізації та переробки».
  • 14:00 – Святковий концерт вокальних та танцювальних колективів Вінниці.
  • 18:00 – Закриття фестивалю.

Своєрідність цього фестивалю полягає у принципово новій  філософії заходу. Якщо традиційно фермери збиралися в межах «днів поля» для обміну досвідом у вузькому колі фахівців, то “VinCornFest 2019”, за задумом Дмитра Савчука, покликаний популяризувати солодку кукурудзу як смачний і корисний український продукт, донести ідею здорового харчування до всіх вінничан, задіяти не тільки місцевих фермерів, але й вітчизняних переробників, працівників харчової промисловості та численних споживачів кукурудзи – дорослих і маленьких. Тому заплановане паралельне функціонування двох майданчиків: перший – для фахівців, другий – для споживачів, із подальшою спільною участю в розвагах та переглядом концертної програми.    

Якщо раніше кожна господиня знала, що качан кукурудзи у стадії молочної стиглості можна варити протягом 50 хвилин з додаванням цукру і вийде “солодка кукурудза”, то тепер з’явилися спеціальні сорти кукурудзи, які самі по собі є солодкими (містять більш ніж 20%  цукру) та готуються лише 5 хвилин.

Завітайте на фестиваль солодкої кукурудзи “VinCornFest 2019” і переконайтеся в цьому! Буде смачно та весело! Початок заходу об 12:00.


Вік

0+


Телефон

+380 (67) 432 30 43.


Посилання


Адреса

Вінниця
Центральний міський парк, Площа Водограй