Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Безкоштовні відкриті уроки

Фольк-студія "Правиця" створила унікальну програму з введення дитини у світ музики та співу, застосовуючи креативні методики музичної педагогіки та фольклор.


Опис занять:

Фольк-заняття для дітей 8-12 років
Діти старшого віку вивчають зразки обрядового фольклору з різних регіонів України, а також зразки народнопісенної лірики. Слухаючи автентичних виконавців та відтворюючи їх спів, учні мають змогу більш детально попрацювати над народною манерою звуковидобування, мелізматикою, орфоепією, познайомитися з мовними особливостями окремих регіонів України.

Фольк-заняття для дітей 6-8 років
Основним завданням занять старшої групи є подальший розвиток музичного слуху та вокальних здібностей дитини. Тому багато уваги на початку заняття приділяється розспівкам та вокальним вправам. Репертуар складають 2-х голосні народні пісні, що вчать дитину відчувати свою партію в контексті загального звучання твору. Дитина отримує знання про традиційне побутування пісні, яку вона виконує: її місце в обряді та календарному циклі в цілому.

Фольк-заняття для дітей 4-6 років
На заняттях середньої групи значна увага приділяється роботі з діафрагматичним диханням, технікою звуковидобування, дикцією та артикуляцією. Впродовж всього курсу дитина вивчить понад 50 пісень дитячого фольклору, познайомиться з українськими звичаями, традиціями та календарними святами.
Хоча головним завданням курсу є формування вокальної майстерності, все ж таки невід‘ємною складовою занять є велика кількість різноманітних ігор, які вчать дитину командній взаємодії, розвивають логіку, мислення та уяву.

Фольк-заняття для дітей 2,5-4 роки
Заняття в молодшій групі орієнтовані як на музичний, так і на загальний розвиток дитини. За весь курс навчання ваша дитина вивчить понад 50 пісень дитячого фольклору, близько 40 забавлянок, працюватиме над відчуттям ритму, артикуляцією, в ігровій формі розпочне знайомство з музичною імпровізацією. Важливою особливістю цього віку є початок горизонтальної комунікації дитини, тому на кожному занятті курсу декілька хвилин приділено іграм без втручання дорослих, в тому числі і викладача.

Фольк-заняття для мам і малючків 6 міс-2, 5 років
Для дитини цього віку надзвичайно важливим є контакт з матірʼю, тому заняття орієнтовані на їх максимальну взаємодію. Курс в ігровій формі знайомить дитину зі світом різнобарвних звуків та музики. Впродовж курсу викладач навчить маму колисковим пісням, народним іграм та забавлянкам, що розвивають мілку моторику малюка.

Заняття з історії України для дітей 5-12 років
Заняття з історії України познайомлять дітей з історією нашого краю від початку існування цивілізації на території сучасної України і до сьогодення. На заняттях діти в ігровій формі вчаться вбачати взаємозв‘язки в історичних подіях, робити власні висновки та аналізувати.


Вік

1–12


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (96) 909 92 42


Посилання


Адреса

Київ
вул. Михайлівська, 22Б