Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Курси з архітектури, 3D та графічної культури

Курси  з архітектури, 3D та графічної культури


Курси для підлітків з малювання, графіки, архітектури, урбанізму, моделювання, роботи з матеріалами, логічного та критичного мислення та розвитку естетичної культури

 

Це навчання у новому форматі поза школою, за якого студенти об’єднуються у команди для роботи над проектами разом із досвідченими тьюторами. На студентів чекає мікс з теорії та практики, численні обговорення, експерименти, створення ідей та розробка методів їхньої реалізації.

Студенти студій отримають навички юного урбаніста та архітектора, навчаться працювати у команді, «по-дорослому» дивитися на своє майбутнє та робити реальні проєкти.

Наразі відкрито набір на три Студії 14+.

Студія графічна культура

  • скетчинг;
  • малювання;
  • ілюстрації;
  • графічний дизайн.


Семестр присвячений пошуку власного способу зображення навколишнього світу та власних ідей. Як сформувати власне «красиво», як це зобразити та навчити свої руки малювати. Буде багато практики, зіпсованого паперу, багато навичок, прогулянок містом та спостережень.

Студія архітектура та матеріальність

  • скетчинг;
  • проектування;
  • глина;
  • дерево;
  • матеріальність.


Семестр у майстерні з різноманітним обладнанням та матеріалами – від землі, глини та піску до дерева та бетону. Навіщо? Щоб спробувати архітектуру на міцність та спроектувати об’єкт, спираючись на його тектоніку та матеріали. Буде багато брудної роботи, втілення сміливих ідей, експериментів та відкриттів.

3D студія

Прогресивні технології, споживачами яких ми є, можна освоїти та використовувати у своїй діяльності. І саме цьому буде присвячене навчання на студії 3D. На заняттях ми будемо вигадувати, створювати моделі, друкувати на 3D-принтері, познайомимося із технологіями не на словах, а на ділі та у процесі створення продукту власними руками.

Тривалість: 3, 5 місяці, 15 занять, 1 раз на тиждень, 2 години.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/fPp3RctXLhYCcUpo8
 


 
Вік

14+


Вартість

Семестр обучения на 1 студии: 9000 грн
при условии учебы на 2 студиях одновременно стоимость одной студии: 7500 грн


Телефон

+380 (66) 070 05 55


Посилання


Адреса

Харків
вул.Конторська, 5