Львівська Академія СТАРТ_ІТ

Львівська Академія СТАРТ_ІТ


Чому батькі та школярі обирають університетську ІТ-підготовку за американськими стандартами в СТАРТ_ІТ

Триває набір в Академію учнів 8-17 років 

 

ІТ-індустрія, попри війну, впевнено працює та  увійшла до ТОП-3 експортних галузей України. За дослідженнями Львівського ІТ-Кластера у 2023 році експортний виторг склав близько $7 млрд. Кількість робочих місць в галузі збільшилась на 18 000 і наразі налічується  понад 307 000 айтівців. При цьому у 44% фахівців збільшився на 10% річний дохід. 

З 2016 року понад 1 200 випускників СТАРТ_ІТ стали крутими програмістами. Багато хто з них вже працюють в ІТ-компаніях Львова, де середня зарплата становить понад  $3 700. Також є ті, хто знайшов роботу в міжнародних ІТ-компаніях. Тому саме у сфері ІТ-освіти слід  подбати про своє успішне майбутнє.

Чому до Академії приходять на навчання не тільки школярі Львова, але й доїжджають учні із передмістя?  Чому у нас вчаться  брати й сестри слухачів, а понад 30% вступників приходять за їх рекомендаціями?

1. Дітям в СТАРТ_ІТ цікаво навчатися

За проектною формою навчання кожен слухач щокварталу створює власні ІТ-роботи, які демонструє на батьківських зборах.

2. Під керівництвом менторів – фахівців ІТ-компаній учні розкривають свої комп’ютерні таланти та отримають ІТ-вміння та навички (tech skills) з новітніх технологій:

 • Розробника сайтів
 • Графічного дизайнера
 • Програміста роботів та штучного інтелекту
 • Розробника комп’ютерних ігор
 • Конструктора 3D-моделей
 • Розробника інтернету речей у розумному будинку
 • Програміста об’єктів доповненої та віртуальної реальності

Такі спеціалізації та власні проекти забезпечують зацікавленість у навчанні.

3. Якісна ІТ-підготовка школярів за технологіями університетської освіти

Зараз на освітньому ринку є різні пропозиції з позашкільної ІТ-освіти – короткотермінові безкоштовні курси за грантами, курси для школярів від 3-х до 6 місяців з 2-х годинними заняттями. Але вони надають фрагментарні знання.

Справжню фундаментальну ІТ-підготовку, яка формує ґрунтовні професійні навички, діти та підлітки  набувають за технологіями університетської освіти в Академії СТАРТ_ІТ  у 4-х відділеннях  Академії:

 • Початкової ІТ-підготовки для школярів 8 -9 років на курсі «Цікава інформатика», термін навчання 7 місяців.
 • Базової ІТ-підготовки для школярів 10 -11 років на курсі «Базова комп’ютерна підготовка», термін навчання 2 роки.
 • Комплексної профорієнтаційної ІТ-підготовки для школярів 12-14 років, за курсами  «Комплексна комп’ютерна підготовка», «Поглиблена комп’ютерна підготовка з програмування», термін навчання 2 роки.
 • Професійної ІТ-підготовки для школярів 15-17 років, на курсах «Розробка та просування вебсайтів», «Професійна дизайн-підготовка», термін навчання 10 місяців.

Серед засад університетської підготовки також:

 • Директор і Виконавчий директор Академії мають наукові ступені та вчене звання професора. Досвід роботи в університетах 10-20 років, в ІТ-освіті школярів 7-12 років.
 • Понад 90% викладацького складу становлять  професіонали ІТ-компаній, які працюють на 5 студіях (кафедрах) Академії: студія програмування та робототехніки; вебстудія; дизайн-студія; гейм-студія; тренінг-студія.  Вони проходять також сертифікацію з дитячої педагогіки
 • Захист випускних проектів слухачів відбувається перед фахівцями ІТ-галузі та батьками. 

4. Підготовка за американськими стандартами до працевлаштування

Тепер на міжнародному ІТ-ринку праці попит не на вузькоспеціалізованих працівників, а переважно на фахівців, які також сформували гнучкі та бізнесові навички – soft skills та business skills.  Тому в СТАРТ_ІТ навчаємо учнів за  методологією Інституту майбутнього США та програми Microsoft Class of 2030. Крім комп’ютерної підготовки до усіх навчальних програм додаються заняття з soft skills в тренінг-студії з психологами та з business skills з бізнес-тренерами, а також з англійської мови в ІТ.

На відділенні «Професійна комп’ютерна підготовка» слухачі ще набувають вміння працювати на фрилансі.  За статистикою кожен третій слухач спецкурсів заробляє перші гроші, навчаючись  ще у школі.

На підставі прогнозів експертів  Кремнієвої долини в СТАРТ_ІТ розроблені авторські проекти з новітніх ІТ-технологій.  Вперше в Україні 7 груп, 80 слухачів виконали та успішно захистили проект «Інтернет речей та штучний інтелект у віртуальному розумному будинку». Знання та вміння з таких  топових технологій забезпечують успішне працевлаштування у міжнародних ІТ-компаніях.

5. Швидка окупність інвестицій батьків в ІТ-освіту дітей

У Львові річна зарплата Trainee (ІТ-фахівця без досвіду роботи) становить від 240 000 грн, а Junior (1 ріки стажу) від 480 000 грн.

Тоді середня вартість навчання в СТАРТ_ІТ (від 2200 грн/місяць), близько 26 000 грн/рік окупається за 1-2 місяці роботи.  Це не дорого і не дешево, це вигідно для батьків та дітей! Серед наших випускників – студенти університетів, які навчаються на комп’ютерних науках та вже після 1-го курсу знайшли високооплачувану роботу в ІТ-компаніях міста.

СТАРТ_ІТ також  гарантує навчання та безпеку учнів під час повітряної тривоги. Адже Академія розташована у корпусах Бізнес-центру «Технопарк», де є спеціально обладнані діючі комфортні укриття з 3-ма виходами.

Приєднуйтесь до спільноти СТАРТ_ІТ!

Докладна інформація на сайті startit.ua або за телефонами: +380 (67) 676 47 05; +380 (95) 309 68 84 

Готові допомогти оформити документи щодня з 10:00 до 18:00 год.

Локація Академії:  м. Львів, вул. Федьковича, 60А, Бізнес-центр «Технопарк»

СТАРТ_ІТ –  це стрибок дитини в успішне майбутнє!
Заходи організатора

Університетська ІТ-підготовка школярів

Пн–Нд 09:00–18:00.


Контакти

+380 (67) 676 47 05
+380 (95) 309 68 84
academy@startit.lviv.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Федьковича, 60 А, Бізнес-сіті «Технопарк»

Як дістатися?

 • по вул. Городоцька, зупинка Приміський вокзал/ТЦ "Скриня"
 • по вул. Героїв УПА, зупинка Смаль-Стоцького/"Спортлайф"
 • по вул. Антоновича, зупинка М.Залізняка