Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Робот Arduino запрошує на рандеву

Робот Arduino запрошує на рандеву


Академія СТАРТ_ІТ запрошує на безкоштовний майстер-клас для учнів 7-11-х класів "Рандеву з роботами: програмування та випробування" за програмою Фестивалю "Комп’ютерні науки та твоє успішне майбутнє".

 

Чому такий майстер-клас завжди приваблює дітей та батьків? По-перше, роботи у ХХІ-му столітті почали співіснували разом з нами. По-друге, пізнання дивовижного світу робототехніки формує у дітей творче, логічне мислення, здатність до інновацій та роботи у команді – риси успішної людини майбутнього.

Провідний викладач Академії, Олег Фаренюк, розкриє Вам 6 таємниць повнопривідного чотириколісного робота на базі Arduino.

Ви побачите побудову та взаємодію його різних підсистем, станете свідком програмування телекерованого робота з використанням Wi-Fi й будь-якого браузера. А саме цікаве – ви разом проведете випробування самостійної реакції робота на безпосередні небезпеки та виконання команд віддаленого оператора.

У програмі майстер-класу також:

  • Тематична вікторина з нагородженням переможців та учасників.

  • Демонстрація робіт слухачів Академії за унікальною технологією "Відеоскрайбінг".

  • День відкритих дверей в Академії СТАРТ_ІТ. Тут Ви узнаєте, як Ваша дитина може стати слухачем Академії вже з 24-го вересня цього року. Адже, отримавши інноваційну освіту майбутнього, діти стануть успішними фахівцями 2020-х років у будь-який сфері діяльності!

 

Приходьте, буде пізнавально та весело! 

Реєструйтесь на сайті Академії або за телефонами +38 (067) 676-47-05,  +38 (032) 290-28-85.

Кількість місць обмежена.


Вік

13–17


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 676 47 05
+380 (95) 309 68 84


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Федьковича, 60-А (бізнес-сіті "Технопарк" корпус 1)