Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Музична казка "Джельсоміно в країні брехунів"

Музична казка "Джельсоміно в країні брехунів"


Музична казка "Джельсоміно в країні брехунів" за мотивами казки Джанні Родарі.

З ім'ям італійського казкаря Джанні Родарі знайомий цілий світ.

На карколомних пригодах Джельсоміно, Чипполліно, Кицюлі-Кривулі та графа Вишеньки виросло не одне покоління глядачів. Яскраві характери, винахідливість розумних відчайдушних персонажів, які завжди і повсякчас відстоюють добро, справедливість, чесність і вірну дружбу, не можуть залишити вас байдужими.

Під час вистави ви познайомитеся з неймовірним хлопчиком - Джельсоміно - володарем надзвичайного голосу. Проте, сам він не може збагнути в чому велич і краса його дару. Інколи йому навіть здається, що голос - це кара, адже його цураються люди, все навколо руйнується і врешті решт, він вирішує покинути всіх і вся і поринути в мандри...

Несподівано для самого себе, Джельсоміно опиняється у Країні Брехунів, де всі живуть за дивними законами: кішки лають, собаки нявчать; в магазині замість хліба продають чорнило, потворне називають красивим і навпаки, а коли лягають спати замість "добраніч" бажають "доброго дня"... Все навкруги перевернуто з ніг на голову.

Чому Джельсоміно вирішив залишитися в цій незвичайній країні, і що з цього вийшло - дізнаєтеся на виставі.

Глядачі потраплять в карнавальну стихію, сповнену неймовірних пригод, запальних співів і танців.


Вік

6+


Вартість

від: 20 грн
до: 150 грн


Телефон

Каса : + 38 (044) 279 59 21
Адміністратор: +38 (044) 279 59 91


Посилання


Адреса

Київ
площа Івана Франка, буд. 3

Як дістатися?

Дістатися найкраще на метро – потрібно доїхати до зупинки "Хрещатик" (вихід на вулицю Городецького). Від театру ім. Чайковського звертаємо на вулицю Городецького, йдемо до площі ім. І. Франка – синьо-біла будівля – це і є Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка.