Табір "Дріада"

Табір "Дріада"


Дитячий табір «Дріада» розташований в мальовничому куточку Косівського району, с. Люча поміж зелених смерек, гір і пагорбів, з яких відкриваються захоплюючі краєвиди.

 

У таборі дітей чекає чисте карпатське повітря, активний відпочинок, спортивні ігри, цікаві майстер-класи, естафети, конкурси, запальні дискотеки і море позитивних емоцій!

Там навчать Ваших дітей ставити намети, готувати їжу на багатті, проведуть майстер-клас з побудови шалаша в лісі, покажуть як орієнтуватися на місцевості за допомогою карти, компаса, неба або природних знаків, навчать поводитися з альпіністським спорядженням і в'язати вузли, розкажуть про те, як вижити в лісі без спорядження і про багато інших цікавих і важливих речей, що стосуються туризму.

Окрім спортивних ігор, скелелазіння і походів в гори діти беруть участь в творчих конкурсах, вчаться працювати в команді, відкривають в собі нові таланти і вміння.

 

Разом із дитиною ознайомтеся із видами таборів та оберіть найкращий літній відпочинок.


Контакти

+380 (99) 038-66-61
litodriada@gmail.com


Посилання


Адреса

Косів
с. Люча-Рушір

Як дістатися?

Автобусом з Івано-Франківська або Коломиї. Табір надає послугу трансфера поїздом з Києва до Івано-Франківська, а далі автобусом до бази.