Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літній табір в Карпатах "Дріада"

Літній табір в Карпатах "Дріада"


Дитячий табір "Дріада" розташований в мальовничому куточку Косівського району, с. Люча поміж зелених смерек, гір і пагорбів, з яких відкриваються захоплюючі краєвиди.


У таборі дітей чекає чисте карпатське повітря, активний відпочинок, спортивні ігри, цікаві майстер-класи, естафети, конкурси, запальні дискотеки і море позитивних емоцій.

Тут навчать ваших дітей ставити намети, готувати їжу на багатті, проведуть майстер-клас із побудови шалаша в лісі, покажуть, як орієнтуватися на місцевості за допомогою карти, компаса, неба або природних знаків, навчать поводитися з альпіністським спорядженням і в'язати вузли, розкажуть про те, як вижити в лісі без спорядження і про багато інших цікавих і важливих речей, що стосуються туризму.

Окрім спортивних ігор, скелелазіння і походів в гори, діти беруть участь у творчих конкурсах, вчаться працювати в команді, відкривають в собі нові таланти та вміння.


Більш детальна інформація та бронювання участі - на сайті http://litodriada.com.ua/


Вік

8+


Вартість

від: 4000 грн
до: 5500 грн


Телефон

+380 (99) 038-66-61


Посилання


Адреса

Косів
с. Люча-Рушір

Як дістатися?

Автобусом з Івано-Франківська або Коломиї. Табір надає послугу трансфера поїздом з Києва до Івано-Франківська, а далі автобусом до бази.