Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Запрошуємо учнів 1-11 класів на навчання!

Запрошуємо учнів 1-11 класів на навчання!


Дистанційна школа А+ - це сучасне цифрове навчальне середовище для учнів 1-11 класів, яке створено на базі Приватного закладу загальної середньої освіти І ступеня "Академія сучасної освіти" з поглибленим вивченням іноземних мов та Приватного закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів "Гімназія А+".

 

Кожен учень отримує документи про освіту державного зразка.

Центр дистанційної освіти А+ поєднав в собі навчання на платформі, де розміщені уроки, завдання, тести з доступом 24/7 та онлайн-уроки з вчителями відповідно до встановленого розкладу. При створенні дистанційної школи освіти А+ ми використали тільки найкращі сучасні інформаційні технології, багаторічний досвід дистанційного та очного викладання наших вчителів. Потрапляючи до онлайн-школи А+ кожен учень отримує не просто доступ до дистанційного навчання, але й постійну підтримку вчителів та тьютора.

Мета Центру дистанційної освіти А+ - це навчити учнів вчитися з використанням навичок LifeLong Learning. Ми розробили окремий курс на основі філософії LifeLong Learning в рамках тьюторської години, де учні можуть розвинути корисні навички. Навчання протягом всього життя передбачає надання можливості кожному учневі реалізувати свій потенціал в незалежності від місця, часу або інших обставин.

Учні дистанційної школи А+ - це щасливі, розумні, талановиті діти, які вміють працювати з інформацією, знаходити вирішення задач, без проблем самостійно виконують завдання, дружать з time-managementом та постійно покращують свої навички.


Вік

6–17


Телефон

+380 (96) 339 93 63


Посилання


Адреса

Вінниця
Онлайн