Художня студія для дошкільнят, школярів і підлітків

Художня студія для дошкільнят, школярів і підлітків


Кожна дитина в душі художник. Він із задоволенням зображає на папері те, що його хвилює і вражає, і через ці малюнки передає своє ставлення до навколишнього світу. Якщо Ваша дитина весь вільний час проводить з пензлем і олівцями, а фарби стали для Вас - звичної покупкою, не пропустіть нагоду розвинути його творчий потенціал і дати можливість грамотно і правильно використовувати свої вміння і навички в роботі.

Очікувані результати:

  • Розвиток навичок роботи з різними художніми інструментами і матеріалами; уміння підбирати і змішувати кольори на палітрі;
  • Самостійна робота в різних графічних і живописних техніках (простий і кольорові олівці, акварель, гуаш, акрил) і створення творчих композицій;
  • Уміння правильно визначати і передавати пропорції і колір предмета

І все-таки головним нашим завданням є розвиток у дитини уміння бачити в природі різноманіття форм і кольору, помічати красу простих явищ, сформувати художній смак і дати можливість розкрити свої таланти.

Зміст програми

Заняття в художній студії проводиться з урахуванням віку і особистих здібностей кожної дитини, при цьому зберігаючи і розвиваючи його індивідуальність і самобутність. А спосіб навчання, який заснований на принципі "від простого до складного, від загального до конкретного", дозволить дітям ефективно оволодіти різними жанрами і техніками зображення.

 


Коли

Пн–Вт 16:00–17:00, Ср–Пт 16:00–17:30, Сб 12:30–13:30.


Вік

5–16


Вартість

Абонемент за 4 занятия, длительностью по 1 ч. (5-7 лет) : 440 грн
Абонемент за 4 занятия, длительностью по 1,5 ч. (7-16 лет) : 480 грн


Телефон

+380 (67) 196 37 03
+380 (50) 991 74 56


Посилання


Адреса

Дніпро
50 проспект Героїв Соборний район

Як дістатися?

Центр знаходиться в кінці ж/м Перемога-6 біля церкви і озера.
Заїзд з вул. Яснополянська (перший поворот направо, якщо їхати від веадука в сторону аеропорту)