Рахівничка

Рахівничка


У цьому віці малюк із задоволенням починає освоювати базові математичні та логічні поняття. Йому вже цікаво все рахувати: скільки на руці пальців, скільки цукерок у вазі, скільки машин на стоянці? Дитина вчиться порівнювати різні предмети за певними ознаками: хто найбільший або хто найсильніший? Саме в цьому віці багато батьків починають вчити дітей цифрам, часто приділяючи більше уваги символам, а не самому поняттю кількості. Адже саме це добре засвоєне поняття є базою для подальших успіхів в умінні легко і впевнено рахувати, а в майбутньому встигати в будь-яких математичних дисциплінах.

Очікувані результати:

• швидке і правильне рахування;

• навички додавання і віднімання;

• розвиток логіко-математичного інтелекту;

• знайомство з поняттям про розмір, форму і якості предметів. (Наприклад: великий - маленький; темний - світлий, високий - низький; широкий - вузький; глибокий - дрібний і багатьма іншими)

Зміст програми

Кожне заняття - це казка, з героями якої діти відправляються в подорож до нових знань. Форма занять щоразу змінюється (можна програти казку за допомогою лялькового театру, а можна самим стати її героями). Але, при цьому головне завдання - навчити дітей із задоволенням занурюватися в процес пізнання, розвинути увагу, пам'ять, мислення, збільшити словниковий запас, легко оперувати математичними і логічними поняттями.

Кожне заняття включає в себе завдання на прямий і зворотний рахунок, логічне мислення, пальчикові і розвиваючі ігри.

Докладніше: http://kmiten.com/prohramy/doshkilniatam/rakhivnychka.html


Коли

Пт 16:30–18:10, Нд 11:45–12:30.


Вік

3–4


Вартість

Абонемент на 4 занятия: 400 грн (при покупке годового абонемента)


Телефон

+380 (67) 196 37 03
+380 (50) 991 74 56


Посилання


Адреса

Дніпро
50 проспект Героїв Соборний район

Як дістатися?

Центр знаходиться в кінці ж/м Перемога-6 біля церкви і озера.
Заїзд з вул. Яснополянська (перший поворот направо, якщо їхати від веадука в сторону аеропорту)