Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Anga Camp

Anga Camp


Anga Camp - це сучасна ідея табору, open space територія для розвитку дітей та молоді. 

Тут ви зможете підняти свій skill в різних сферах, знайти нових друзів, відчути повний life style європейського формату.

Команда
Організатори і учасники багатьох дизайн-батлів, тренінгів, воркшопів, професіонали своєї справи. Тут ви точно знайдете те, що до душі. Найвеселіші і найкреативніші вожаті, супер тренери і профі своєї справи.

Anga Camp - не табiр, а кампус!
Це територія, де кожен зможе знайти себе, відкрити в собі нові таланти й можливості. Відновити свої сили і відпочити.

В "Anga Camp" ви знайдете нових друзів, відчуєте море емоцій, навчитеся новим лайфхакам і багато чому іншому. Це унікальна можливість стати краще в усіх сенсах.

Чому Греція?
Тут народилася особлива життєва філософія — олімпізм, який надихав людей розвиватися і виходити на новий рівень як фізично, так і духовно. "Аnga cаmp" побудований на тих же засадах, тільки в сучасному світі.


Умови в Anga Camp:

Харчування
Любителям правильного і смачного харчування точно потрібно відвідати Meal зону. Обирайте самі свій раціон. До 10 різних страв на кожен прийом їжі! Смачні, корисні перекуси протягом дня. Не варто хвилюватися, голодними не залишитеся.

Трансфер (супроводжуючі забирають дитину в аеропорту Бориспіль)
Авіапереліт: Київ - Афіни - Київ плюс автобусний трансфер: аеропорт - готель - аеропорт (переїзд триває близько 1,5 години).

Безпека
Цілодобова охорона. Медичне страхування на суму 30 000 євро.

Проживання
4-місні номери з кондиціонером, телевізором, холодильником, телефоном, феном, сейфом. Щоденне обслуговування номерів, пральня. Також пуфи, мінеральна водичка і купа інших приємних плюшок.
Вік

8–17


Вартість

Вартість путівки: 20625 грн (1 зміна, 2 зміна - 740 евро (Раннє бронювання до 01.04.2020), 3-6 зміна 760 евро, 7 зміна 750 евро)


Телефон

+380 (44) 383 32 78


Посилання


Адреса

За межами України
Grand Bleu Beach Resort, Eretria, Греція

Як дістатися?

Авіапереліт до Афін (ми їдемо всі разом з вожатими з Борисполя) потім трансфер півтори години до табору на острові Евія.