Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дитячий табір "Факел"

Дитячий табір "Факел"


Хлопчики та дівчатка! А також їх батьки! На літній відпочинок вас запрошує дитячий табір Факел, розташований в місті Бердянську, на узбережжі Азовського моря.

Весь відпочинок розбитий на п'ять тематичних напрямків - мовний, спортивно-квестовий, архітектурно-дизайнерський, музичний і танцювальний. Так що діти зможуть підібрати ту спрямованість відпочинку, яка їм більше до смаку.

Дитячий табір Факел - це поєднання безпеки, розвитку і комфорту, але головне - це принципово новий підхід до організації дитячого відпочинку, де діти - головні клієнти, і кожна дитина - вільна особистість.

Ми:

 • Розкриваємо таланти;
 • Розвиваємо особистісні якості;
 • Пробуджуємо в дітях бажання до активного і свідомого життя;
 • Знаходимо нових друзів

Затишок, безпека і комфорт - умови, в яких живуть ваші діти. Триповерхові і двоповерхові корпуси на самому березі Азовського моря з усіма зручностями в номері.

Будівництво корпусів було вироблено з використанням сучасних високоякісних безпечних будівельних матеріалів та сантехніки виробництва світових лідерів.

Весь відпочинок розбитий на п'ять тематичних напрямків - мовний, спортивно-квестовий, архітектурно-дизайнерський, музичний і танцювальний. Діти зможуть підібрати ту спрямованість відпочинку, яка їм більше до смаку.

Розташування табору

«Факел» розташований безпосередньо на березі моря в 5 кілометрах від Бердянська в змішаній, степовій зоні на власній огороженій території, площею близько 7 гектарів. Дендро-паркова зона «Факела» становить близько 70% території. Вона захищає табір від вітрів і забезпечує тінь у літню спеку.

Літо в Бердянську починається в середині травня. Середня тривалість сонячного часу в червні - 320 годин, в липні - 355, в серпні - 332. Тому вода в морі, особливо в прибережних лагунах, прогрівається дуже швидко і вже в середині травня досягає + 20-22 градусів, а в червні- серпні - 26-28 градусів. У воді Азовського моря міститься велика кількість йодистих і бромних солей, які цілюще впливають на стан здоров'я дітей.

Клімат Азовського узбережжя приморсько-степовий, помірно вологий, тонізуючий, без різких коливань температури, з великою кількістю сонця в літній період. Влітку легкі вітри - бризи, які вдень дмуть з моря на сушу, приносять свіже морське повітря, стримуючи спеку. Вночі бризи несуть нагріте повітря зі степу, пом'якшуючи прохолоду. Відносна вологість повітря не висока (60-80%), завдяки чому легше переноситься спека.

Пляж

«Факел» має власний піщаний пляж що охороняється, розміром 50X300 метрів, який знаходиться на відстані 50 метрів від дитячих корпусів. Це дозволяє дітям брати з собою на пляж тільки головні убори, рушник і пляжне взуття.

На пляжі виконуються оздоровчі процедури, діти грають, займаються спортом, загоряють, купаються в морі і басейні, готуються до вечірніх заходів.

З метою забезпечення безпеки, купання дітей здійснюється тільки в присутності медичного працівника і матроса-рятувальника. Пляж обладнаний навісами від сонця.

Ігри на пляжі

На пляжі і в морі проводяться ігри, заняття пляжними видами спорту, змагання, «Веселі старти».

Розміщення дітей

Діти розміщуються в 2 і 3 поверхових нових корпусах, по 4-6 осіб в номері. У номерах ліжка з ортопедичними матрацами, чистою постільною білизною, індивідуальними приліжковими тумбочками.

Санвузли роздільні, холодна і гаряча вода цілодобово. На кожному поверсі є хол з ТБ і аудіо апаратурою.

Двічі в день проходить волога санітарне прибирання приміщень.

Програма

Програма в таборі створена для сприяння дружнього мікроклімату в загонах, сприяє творчому розвитку факельчан, їх вдосконаленню та відкриттю нових талантів і здібностей.

В таборі працюють професійні досвідчені вожаті, здатні створювати здорову атмосферу розвитку і відпочинку. Проводяться святкові церемонії відкриття і закриття змін, квести та майстер-класи, хіт-паради, конкурсні та ігрові заходи, видовищні музичні, танцювальні, концертні заходи, вечірки.

Планується безліч цікавих заходів, серед яких - спортивне шоу «КУБОК ФАКЕЛУ», танцювальна битва серед загонів, що проводиться за аналогією популярного шоу «Майданс» та багато іншого.

В програмі табору:

 • розвиваючі ігрові конкурси;
 • конкурсні шоу - програми;
 • тренінги;
 • майстер класи;
 • інтелектуальні ігри;
 • концерти, фестивалі, свята;
 • пляжні заходи («день Нептуна», «веселі старти» та інше)

В рамках загальнотабірної програми діють тематичні зміни, а також Школа Факельчан - де діти вчаться всьому новому і цікавому.

Клуб англійської мови

В таборі ваша дитина отримає чудову можливість спілкуватися з носіями англійської мови - викладачами і дітьми, і розвивати свої мовні навички в невимушеній обстановці.

Викладачі - носії мови з США, штат Теннесі. У таборі діти не тільки розширять свій словниковий запас, а й придбають впевненість в своїх силах і стануть говорити більш побіжно. Ми впевнені, що канікули - найкращий час для зародження зерен нових знань, і створюємо для цього всі необхідні умови.

Харчування

Режим харчування: їдальня на 500 посадочних місць; 5-разове збалансоване харчування для дітей відповідно до норм СЕС.

Щодня:

 • свіжі фрукти та овочі
 • 2 види гарячих супів
 • 3 види других страв
 • м'ясо
 • риба
 • чай
 • напої
 • молочна продукція
 • кондитерські вироби
 • випічка

Кожен з житлових корпусів оснащений кулером з питною водою.

ТАБІР "ЛІСОВИЙ"

Табір для дітей «Лісовий» є повноцінною і невід'ємною частиною дитячого оздоровчого комплексу «Факел». Він розташований в затишній, озелененній, екологічно чистій зоні комплексу.

На території «Лісового» розташовані п'ять комфортабельних одноповерхових корпусів, що включають 3-х, 4-х, 5-ти місні кімнати. У кожному корпусі великий хол, санвузол з умивальниками (окремо для дівчаток і хлопчиків). Цілодобова подача холодної і гарячої води.

Безпека

Територія табору надійно захищена і освітлена в темний час доби. Цілодобова охорона і відеоспостереження табору здійснюється спеціальною командою. На пляжі працюють медичний працівник, інструктора з плавання і рятувальники.

Медичне обслуговування

У таборі цілодобово знаходяться штатний лікар і медична сестра, які також (разом з вожатими табору) супроводжують дітей на пляж і знаходяться там з ними. Кожна дитина на період перебування в таборі і на час переїзду застрахований за двома напрямками: медичне страхування і від нещасного випадку.

Медична страховка входить у вартість зміни.


Вік

6–17


Вартість

Дитяча путівка: 14700 грн (Зміна (21 день))


Телефон

+380 (44) 383 32 78


Посилання


Адреса

Бердянськ
м. Бердянськ, вул. Бахчисарайська, 6

Як дістатися?

Залізничний трансфер Київ - Бердянськ - Київ